O nás

Naša spoločnosť

Kto sme

Sme realitná spoločnosť pracujúca na trhu viac ako 16 rokov.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností všetkého druhu. V prípade požiadavky sprostredkujeme najvýhodnejší hypotekárny úver. Úspešne vás prevedieme celým procesom predaja či kúpy – od obhliadky a výberu nehnuteľnosti, dohodnutia spôsobu financovania, súčinnosti pri vybavovaní hypotekárneho úveru, prípravy potrebných zmlúv (rezervačná zmluva, zmluva o uzavretí budúcej kúpnej zmluvy, kúpna zmluva), podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností vrátane úhrady správneho poplatku až po vypracovanie odovzdávacieho protokolu a úspešné prevzatie či odovzdanie nehnuteľnosti.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa návrhmi a rekonštrukciami bytov.

Súčasťou našej činnosťou je aj kompletná rekonštrukcia bytov od návrhu až po „realizáciu na kľúč“. Navrhujeme úpravy bytu komplexne podľa požiadaviek klienta, pripravíme finančnú kalkuláciu prestavby, ktorá bude zodpovedať  jeho vybraným materiálom a zariaďovacím predmetom.  

V rámci  rekonštrukcie bytu zabezpečíme všetky potrebné stavebné úpravy, spočívajúce v úprave dispozície bytu, výmene rozvodov elektriny, vody a odpadu, výmene vstupných dverí, okien, inštaláciu kompletnej sanity, montáž sadrokartónových podhľadov, stierok a maľovky, uloženie podláh a podobne.     

naša filozofia

Našou snahou a zároveň cieľom je spokojnosť našich klientov. Snažíme sa robiť maximum – od prvého kontaktu až po zrealizovanie obchodu tak, aby sa s nami klienti cítili v realitnom svete bezpečne, zrozumiteľne a v konečnom dôsledku úspešne. 

0 +
rokov na trhu
0 +
spokojných klientov
0 +
realizovaných nehnuteľností
0 +
rekonštrukcií bytov

Na zlepšenie služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať tu.